Семен Кіпніс
У спостереження, як і в жилетки ОЗОНу, є дві сторони. І обидві - класні
Я в ОЗОНі з літа 2018 року, коли вперше взяв участь у моніторингу КиївПрайду. Зацікавила можливість бути в епіцентрі подій і при цьому робити суспільно важливу справу. Найбільше запам'яталося, як величезний чоловік прорвався через рамки просто поруч зі мною, я навіть почув, як рамка тріснула.

Громадське спостереження в моєму житті спонукало мене до більшої зацікавленості в правозахисній сфері, я отримав досвід більш глибокого погляду на публічні зібрання, на роботу поліції, на роль громадянського суспільства.
Я докладаю всіх зусиль, щоб мої політичні чи особисті вподобання не впливали на результати моніторингу. Я розумію абсолютну цінність зберігання нейтралітету в такому роді громадської діяльності, тому проблем з цим у мене не було.

⚡️Порівнюючи перше і останнє спостереження, не можу стверджувати, що помітив якісь особливі зміни, але думаю, що коли матиму більше досвіду, зможу сказати інакше.

Я пишаюся своєю діяльністю в ОЗОНі, оскільки вважаю, що це цікава та суспільно важлива справа, яка може потроху здійснювати вплив та робити наше суспільство здоровішим."