Квітень 2020

Вже не раз ми помічали на просторах інтернету порушення з боку поліції у контексті патрулювання під час карантину.

  • Тож ми почали збирати фото- та відеоматеріали з ймовірними фактами непропорційних, незаконних дій з боку поліції, військовослужбовців нацгвардії чи громадських формувань з охорони громадського порядку, які слідкують за дотримання вимог карантинних заходів з протидії поширення COVID-19.

Ми будемо аналізувати, перевіряти, зводити цю інформацію, адже наша основна ціль - громадський контроль та недопущення порушення прав людини!
Закликаємо⤵️
Якщо ви чи ваші знайомі побачили на просторах інтернету або безпосередньо стали свідками ситуації з потенційним порушення з боку поліції, національної гвардії або громадських формувань

надсилайте інформацію на нашу пошту - ozon.monitoring@gmail.com

із наступними деталями:
  • місце, дата,час;
  • суть того,що відбувається на відео чи фото одним реченням;
  • яке порушення потенційно відбувається;
  • ☑️ посилання на відео або прикріплений файл.

⚡️ Нагадуємо, що невиправдані затримання, застосування сили, позбавлення свободи за відсутності ознак правопорушень – це неприпустимі дії в напруженій ситуації.

Бережіть себе і дякуємо за допомогу✨
⚡️Група громадського спостереження OZON — ініціатива Центру громадянських свобод, яка здійснює громадський контроль за правоохоронними органами, судами та органами місцевого самоврядування у різних областях України. Детальніше про ЦГС: http://ccl.org.ua/