Захисти активістів
Долучайся до кампанії проти безкарності за переслідування громадянського суспільства
Хто ми?
Центр громадянських свобод – правозахисна організація, яка працює для становлення прав людини, демократії та солідарності в Україні та регіоні ОБСЄ задля утвердження людської гідності з 2007 року.

З темою переслідувань громадянського суспільства ми працюємо з 2010 року, а у 2013 році у відповідь на незаконні дії влади щодо розгону мирної акції у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності створив гарячу лінію "Євромайдан SOS".
Переслідування тривають
Переслідування громадянського суспільства не є минулою, а й досі актуальною проблемою. У 2019 році Центром громадянських свобод було зафіксовано більше 90 випадків різних форм тиску та переслідування представників громадянського суспільства по всій країні. Станом на травень 2020 року в Україні зафіксовано вже близько 20 епізодів, серед яких і випадки знищення майна, напади.
Сьогодні ми закликаємо небайдужих людей написати запити в правоохоронні органи, щоб допомогти зрушити процеси з мертвої точки та підвищити голос тих, хто переслідується за захист суспільних інтересів
Інструкція
1. Обрати одну із справ або декілька
Ми про пронуємо 15 випадків......
2. Сформувати текст листа за зразком
Під кожним із випадків є кнопка, яка перенаправляє вас на готовий зразок документа. Вам потрібно лише вставити свою "шапку" листа, де Ви вказуєте прізвище і ім'я, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону, якщо такий є. При цьому слід врахувати, що Закон не вимагає будь-якого підтвердження справжності вказаних прізвища та імені.
Перейти до блоку інцидентів
3. Надіслати сформований запит
Надіслати сформований запит на електронну або фізичну адресу органу, вказаного у зразку листа (Ви можете вибрати будь-який із способів відправлення листа).
4. Отримати відповідь
Коли Ви отримаєте відповідь правоохоронного органу, просимо надіслати нам фото або скан-копію на пошту ccl.org.ua@gmail.com . Відповідь на Ваш запит органом влади має бути здійснена протягом 5 робочих днів. Як правило, лист-відповідь через Укрпошту може надходити довше.
Відповідь буде підвантажено на карту
5. Підтримати інформаційно
Допоможіть нам зробити історії переслідуваних активістів - видимими. Поширте у своїх соціальних мережах інформацію із закликом долучатися до колективних дій на захист громадянського суспільства.
Поширити
Підтримайте нас інформаційно
Поширте у своїх соціальних мережах інформацію із закликом долучатися до колективних дій на захист громадянського суспільства
Наші партнери
Залишайтеся на зв'язку
Телефон: +1 123 456 78
Електронна адреса для листів: ccl.org.ua@gmail.com
Київ, вул. Басейна, 9Г (офіс 25)
Україна
01024
Даю згоду на обробку персональних даних.
Центр громадянських свобод – правозахисна організація, яка працює для становлення прав людини, демократії та солідарності в Україні та регіоні ОБСЄ задля утвердження людської гідності.
Меню
  • Home page
  • Contacts
FOLLOW US
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn