#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №6
Як повідомили представники потерпілих, жодного з п'яти анонсованих засідань 24 вересня не відбулося.

Розгін протестувальників на Майдані Незалежності в ніч з 29 на 30 листопада 2013

Засіданя "14:30 Розгін Майдану 30 листопада 2013 року

Засідання у Шевченківському районному суді міста Києва не відбулося через відсутність одного з підсудних. Цей обвинувачений (Тягнірядко) мав свідчити в іншому суді. Засідання перенесено оріентовно на 5 грудня.


Переслідування за участь в акціях протесту

Дві хвилини тривало засідання в Оболонському районному суді 25 вересня. Засідання розпочалося о 16.45. Прийшов суддя, говорив нерозбірливо і тихо. Були присутні троє обвинувачуваних.
Один з адвокатів захисту Поліщук (захищає Гончаренко) сказав, що той запізнюється. Потім суддя запитав і часників, чи не заперечують вони проти перенесення засідання (знову говорив нерозбірливо. Потім суддя оголосив, що засідання відбудеться 24.10.2019 о 16:30 і залишив приміщення.

Оскільки спостерігачка мала сумніви щодо змісту висловлювань судді та причини перенесення засідання (через нерозбірливість його мови), вона підійшла до секретаря спитати, чому засідання перенесли, на що секретар відповіла, що обвинувачений не з'явився.
На питання хто саме, вона сказала, що на засіданні про це говорили, і після засідання вона на питання не відповідає. Секретар висловила невдоволення, що спостерігачка не повідомила її заздалегідь про свою присутність.


Інші новини з відкритих джерел

За повідомленням Адвокатської дорадчої групи, обвинувачений Вознюк зносу не з'явився на засідання у справі про напад на автомайданівців 23.01.2014, адже відправився "на спортивні змагання зі змішаних єдиноборств". Інший обвинувачений - Душенко - знаходиться у відрядженні до зони проведення ООС з 21 серпня до 21 листопада. Засідання не відбулося. Наразі обвинувачені у справі не мають запобіжного заходу.


Обвинувачений у справі про мирну ходу 18 лютого 2014 року; Загибель Сергія Дідича у Кріпосному провулку Леонід Бібік не з'явився на засідання 23 вересня через отриману на роботі травму. Ніяких доказів і письмової заяви не було представлено.

АДР нагадує, що Леонід Бібік переховувався від суду майже 3 роки. І наразі перебуває під особистим зобов'язанням.
30 вересня/ 2019