#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №4
Справа Щеголева (силовий розгін у ніч з 18 на 19 лютого 2014 р.)

11 вересня, о 9.00 в Шевченківському районному суді відбулось слухання по справі Щеголева. Було розглянуто та схвалено клопотання зі сторони обвинувачення про продовження запобіжного заходу, а саме цілодобового домашнього арешту із електронним браслетом, ще на 60 діб.

На засіданні продовжили розгляд доказів, а саме декларацій щодо втраченої вогнепальної зброї, виданої підрозділам Беркуту для охорони громадського порядку під час подій 18-20 лютого 2014.

У зв'язку з робочим графіком задіяних у процесі суддів, подальший розгляд продовжиться на наступному засіданні, яке відбудеться 1 жовтня о 14:00.

Справа беркутівців Аброськіна, Зінченка, Янішевського, Тамтури, Марінченка (розстріл на Інститутській 20-го лютого 2014-го року)

Засідання у Святошинському районному суді м. Києва перенесено орієнтовно на 24.09 - суддя у відпустці, хоча за тиждень до того, коли він анонсував засідання на 11.09, про відпустку, напевно, не здогадувався.

Розгін протестувальників на Майдані Незалежності в ніч з 29.11.2013 на 30.11.2013; Побиття на вулиці Банковій 1.12.2013

На засіданні на стадії дослідження доказів у Шевченківському районному суді м. Києва адвокати наполягають на тому, що довідки медичної експертизи про стан постраждалих надані не належним чином. Проте суддя прийняв довідки за умови, що прокурор на наступному засіданні документально підтвердить достовірність довідок.

Інші новини з відкритих джерел

Погрози у бік прокурора Малашич

За інформацією Адвокатської Дорадчої Групи, під час перерви засідання у справі про Напади тітушок на протестувальників і вбивство В'ячеслава Веремія 18.02.2014 у бік прокурора Юлії Малашич пролунали погрози з боку обвинуваченого Бялая. Як повідомляє Insider, Юлія Малашич, коментуючи словесні погрози Бялая каже, що це вже не вперше.
"Це вже не перший слововислів в мою сторону. Контекст схожий із тим, що мені Юрій Крисін говорить. Реагувати на це звісно можна"

Прокурор Ніколаєв спілкується з обвинуваченими

На своїй сторінці у фейсбук журналістка Insider Аліна Кондратенко повідомилапро інцидент, коли прокурор Микола Ніколаєв спілкується і п'є каву з обвинуваченими у справі про напад на студентів Інституту Карпенка-Карого за кавою перед судовим засіданням.
17 вересня/ 2019