#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №23
18 лютого 2014 року, мирна хода. Загибель Сергія Дідича у Кріпосному провулку

4 березня у Печерському районному суді відбулося судове засідання у справі про загибель Дідича. Засідання розпочалося 12:40. Обвинувачений Бібік не з'явився, і причину неявки не повідомив.
У адвокатеси, за її словами, немає зв' язку з обвинуваченим.

Прокурори, за відсутності обвинуваченого, не мають можливості розглядати справу. Вони подали клопотання про привід обвинуваченого.
Представниця потерпілої заявила, що це не перша неявка обвинуваченого та підтримала подане прокурорами клопотання.

Сторона захисту стверджує, що у Бібіка немає паспорта, тому суд не може встановити особу обвинуваченого. О 12:44 закінчено судове засідання.
Наступне засідання призначено на 5 травня, о 09:30.
Напад львівського "Беркуту" на Ярослава Гончара 19 січня 2014 року

На засідання 4 березня не з'явився захисник обвинувачених (обвинувачені - Тимків, Куропась). Тому засідання перенесене на прохання обвинувачених. Прокурор не заперечував.

Причина, чому захисник не з'явився, не зовсім зрозуміла.
Суддя сказав, що захисник подав список дат, коли не може бути присутнім. Це майже всі дні у наступні кілька місяців (аж до травня). Суддя звернув увагу, що це заважатиме розгляду справи, запропонував обвинуваченим змінити адвоката, і вони відмовились.

На цьому засіданні мав зачитуватися обвинувальний акт. Домовилися перенести засідання на 8 квітня, о 10:30.
Інші новини з відкритих джерел
Справа Гриняка. Виплата беркутівцям незаконної винагороди

Як повідомляє Insider, у Шевченківському суді Києва на засіданні 3 березня прокурори просили суд пришвидшити розгляд справи та дозволити їм зачитувати короткий виклад обвинувального акту.
Як пояснив прокурор, 80 сторінок обвинувального акту займуть ще 8 засідань, якщо вони не зриватимуться. 17 жовтня минулого року ввійшли в силу зміни, які дозволяють зачитувати короткий виклад обвинувального акту.

Проте суд не дозволив зачитувати короткий виклад, бо це суперечитиме ухвалі, за якою прокурор має зачитувати повний текст. Як вважає суддя, це могло б у майбутньому стати підставою скасування вироку в Апеляційному суді.

7 березня / 2020