#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №22
Переслідування за участь в акціях протесту

27 лютого відбулося засідання Оболонського районного суду у справі по заяві про самовідвід судді Дев'ятко в справі по обвинуваченню Клюге та Матюши у незаконному притяганні до кримінальної відповідальності Миколи Пасічника.
Суд відбувся. До суду були надані усі матеріали. На початку постало питання проведення засідання, бо не з'явилися зацікавлені особи. Калінін (прокурор) та Іл'їченко (представниця зі сторони Пасічника) виступали за проведення. У ході суду виявилося, що обвинувачений Сивчук помер у минулому році.
Калінін та Іл'їченко виступали з тим, що підстави є. Прокурор і представниця потерпілого вважають що потрібно задовольнити заяву про самовідвід судді Дев'ятко В., так як суддя був допитаний в якості свідка під час досудового провадження у цій справі.

О 14:07 суддя пішла до нарадчої кімнати. О 14:34 повернулася. Суддя задовольнила заяву про самовідвід судді Дев' ятко.
Коментарі під час відсутності судді (тоді журналіст брав інтерв'ю в Калініна та Іл'їченко): справа почала рухатися через розумні строки (через вік Пасічника), але відбувається рідко через Жежеру, котра постійно зайнята. Зауважували про те, що залишилося ще 7 судів. Також, зазначали, що суд не зацікавлений у розгляданні справи.
Послі повернення судді засідання закінчилося.
Засідання Оболонського районного суду у справі про переслідування за участь в акціях протесту
Розгін Майдану 30 листопада 2014

28 лютого об 11 годині відбулося засідання у Шевченківському р-н суді (розгін Майдану 30.11; обвинувачені - екс-беркутівці Ейсмонт і Мохонь) розпочалося із 15 хвилинним запізненням через запізнення одного з обвинувачених (Ейсмонта). І майже одразу закінчилося - через відсутність свідка, якого мали допитувати (свідок обвинувачення; прокурор сказав, що свідок був повідомлений у належній формі, але відсутній за станом здоров'я).
Наступні засідання призначені на 11.03, 30.03 (на останньому має бути допит ще одного свідка через відео-конференцію). Перенесено за згодою сторін.
1 березня / 2020