#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №19
Події 18.02.2014 р. - засосування сили проти протестувальників. Виплата беркутівцям незаконної винагороди

4 лютого відбулося засідання Шевченківського районного суду у справі про застосування сили проти протестувальнинків. Протягом усього засідання відбувалося оголошення обвинувачувального акту. Засідання завершилося у зв'язку із закінченням робочого дня, тому оголошення продовжиться на наступному засіданні.


Розгін Майдану 30 листопада 2013 року

5 лютого мало відбутися засідання Шевченківського районного суду по справі про розгін Майдану 30 листопада 2013 року, суддя - Голуб. Засідання тривало 5 хв, тому що не прийшов адвокат Лободи. Зі слів прокурора, попереднє засідання теж не відбулось, тому що не з'явився адвокат іншого обвинуваченого Обмачівського. Прокурор просить суд з'ясувати причини, а також подає заяву про зміну групи прокурорів. Наступне засідання відбудеться 17.02.


18 лютого 2014, Кріпосний провулок, мирна хода

Засідання Святошинського районного суду 6 лютого не відбулось з технічних причин. О 10:20 в залу зайшов суддя (без мантії) і оголосив, що засідання переноситься на 11 лютого о 10:00 через відсутність світла на цей момент в будівлі суду. Він надав можливість усім присутнім у залі ознайомитись з телефонограмою, у якій судову адміністрацію було повідомлено про роботи ще 5/02, проте учасники процесу не були попереджені завчасно. У наданій телефонограмі також зазначається час відключення світла з 9:00 по 18:00, проте станом на 10:00 телевізори, що мали транслювати засідання, ще працювали.
Станом на 10:20 прокурори не прибули на засідання.
6 лютого 2020

Засідання Святошинського районого суду Києва. По ввімкнених телевізарах бачимо, що у залі працювала електроенергія
Переслідування за участь в акціях протесту

07 лютого у Шевченківському районному суді відбулося засідання у справі колишньої судді Печерського суду м.Києва Царевич, яка обвинувачується у постановленні завідомо неправосудних рішень про позбавлення прав керування траспортними засобами протестувальників, які брали участь в автопробігу до маєтку Януковича у Межигір'ї 29 грудня 2013 року.

Засідання розпочалося з затримкою у 43хв. У ході засідання допитано 3 свідків. О 14:57 повідомлено про "замінування" суду, оголошено технічну перерву. О 16:09 продовжилося судове засідання. Як зазначив представник потерпілих, свідки змінили свої покази, ніж ті, які вони давали на досудовому слідстві. Свідок Панченко заявив що слідчий на досудовому розслідуванні записував покази не з його слів. Прокурор подав клопотання про здійснення приводу свідка Костюченка, тому що попередні ухвали не були виконані. Наступне засідання призначене на 21 лютого (14:45)
7 лютого 2020

Засідання Шевченківського районого суду Києва у справі про переслідування за участь в акціях протесту
10 лютого / 2020