#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №15
Справа Гриняка. Виплата беркутівцям незаконної винагороди

В середу, 4 грудня в Шевченківському районному суді міста Києва відбувся розгляд справи генерала Гриняка (виплата беркутівцям незаконної винагороди) на етапі зачитування обвинувального акту.

Засідання розпочалося з запізненням, о 09.29з через запізнення прокурора Смірнова. На засіданні також були присутні потерпілі Тимошенко, Луць, Тарановець, котрі неодноразово порушували порядок, Тимошенко грубо виражався в сторону суддів та перебивав.

Оскільки до справи залучено нового прокурора Кожедуба, сторона захисту (захисник Побережний) подали клопотання про відвід Кожедуба, адже є причини вважати, що він входив до складу слідчої групи. Розгляд справи перенесено, суддя не вказав дату наступного засідання (секретар Данилюк також відмовилась повідомити дату). При цьому, суддя передав записану дату розгляду на аркуші паперу потерпілому Тимошенку (той казав на початку засідання, що в наслідок контуції не завжди чує, коли судді озвучують дати наступних засідань).
Поїздка до Межигір'я 29.12.2013

6 грудня мало відбутися засідання Солом'янського суду у справі фабрикації проваджень проти протестувальників, проте на засідання не прийшов прокурор Новохацький.
Як повідомляє Insider, прокурор подав клопотання про відкладення судового засідання у зв'язку із зайнятістю у іншому засіданні.
Потерпілий Павло Дикань розповів журналістам, що останнє результативне засідання у справі відбулось 2 роки тому. Проте незалежно від майбутнього вироку суду Гусєєв не понесе відповідальності через закінчення строку давності.


Події розгону Майдану 30.11.2013

За повідомленням Адвокатської дорадчої групи, 2 грудня допитали свідка Мірзоєва, дільничного Шевченківського райвідділу, який складав протоколи про вчинення адміністративних правопорушень потерпілим Федяєм на підставі рапортів обвинувачених беркутівців Ейсмонта і Мохоня.


Розгін Майдану 30 листопада 2013 року

Не відубулося засідання Шевченківського районного суду через відсутність вільного залу, де б було обладнання для демонстрації відео і фотодоказів. Розгляд відкладено до 17 січня. За інформацією АДГ, останнє результативне засідання відбулося було 18 листопада.
12 грудня/ 2019