#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №14
Розгін Майдану 30 листопада 2013 року
18 листопада в Шевченківському суді мала розглядатися справа по обвинуваченню Сергія Лободи. Проте засідання не відбулося, тому що суддя Мєлєшак, яка розглядає цю справу, на той момент перебувала в нарадчій кімнаті.

Розстріл на Інститутській 20.11.2014
21 листопада о 11:30 в Святошинському районному суді м. Києва розпочалося засідання в справі розслідування вбивств на Інститутській.
Було допитано свідка Пашинського ( по відеозв'язку), а також після 15-хвилинної перерви - свідка Парубія. О 17:37 допит свідків був завершений.
Наступне засідання призначено на 3 грудня, 11:30.

Як повідомляє Громадське, адвокат обвинувачених Стефан Решко запитував у Сергія Пашинського про Самооборону та Раду Майдану, про захоплення Жовтневого та Київської Міської Адміністрації, організацію протесту та те, хто його фінансував.
Зі слів Пашинскього випливає, що "Свобода", "Батьківщина" та партія Кличка фінансували обладнання для сцени на Майдані та привозили пальне; протестувальники не кидали у правоохоронців "коктейлі Молотова"; команди громити відділення міліції у регіонах не було.
На запитання адвоката ексберкутівців Олександра Горошинського, якого калібру він мав помпову рушницю та з якими набоями, Пашинський відповів, що калібру не пам'ятає, а набої "скоріше за все — гумові".
Засідання у справі розстрілу на Інститутській 20.11.2014
Напад беркутівців на журналістів на блокпосту Пісочин

19 листопада о 14:30 у Харківському районному суді Харківської області, очікувався розгляд справи щодо нападу беркутівців на журналістів на блокпосту Пісочин.
За тиждень до засідання у розкладі суду значилося, що справу розглядатиме суддя Панас. За день до запланованого розгляду справи, у розкладі зазначеної судді справи не було. Із телефонної розмови з працівницею канцелярії суду нам стало відомо, що суддя Панас пішла у відставку, а справу розглядатиме суддя Шинкарчук за розкладом. Помічниця судді Шинкарчук зазначила, що засідання відбудеться у той самий день і час, що планувалося, без змін.

За 15 хвилин до початку засідання, у кабінеті судді, нашій спостерігачці повідомили, що справа перенесена та й надалі переноситиметься. Наступна дата засідання узгоджена, проте невідома ані секретарці, ані помічниці судді.
22 листопада/ 2019