#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №13
Викрадення і вбивство Ю. Вербицького, викрадення І, Луценка

13 листопада об 11.00 в Апеляційному суді м. Києва відбулось засідання у справі Олександра Волкова. Захист подав апеляцію на рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області щодо подовження дії запобіжного заходу і тримання під вартою обвинуваченого.

На засіданні були присутні - колегія суддів (суддя доповідач Тютюн), прокурор Юлія Малашич, захисник обвинуваченого, обвинувачений Волков. На початку засідання захист відмовився від апеляційної скарги на рішення суду про тримання під вартою Волкова, яке було прийнято у серпні, бо 15 жовтня суд виніс нову ухвалу щодо подовження дії запобіжного заходу і тримання під вартою обвинуваченого. Вже після закінчення засідання прокурор повідомила, що захист подав апеляцію на нову ухвалу, але вона залишена судом без руху. На наступному засіданні в Бориспільському суді будуть досліджуватися письмові докази.


Розстріл на Інститутській 20.02.2014

14 листопада о 11:30 у Святошинському суді м. Києва відбулося засідання в справі розслідування вбивств на Інститутській.
Було проведено опитування свідка Василя Вовка. Інші свідки не з'явились. Сторона захисту публічно заявила про бажання бачити таких свідків у суді, як: Парубій, Кличко та інших.
Застосування сили прот протестувальників 18.02.14, виплата беркутівцям незаконної винагороди

Засідання Шевченківського райсуду у справі про застосування сили проти протестувальників 18.02.14 було перенесено на 21.11, 9:00. у зв'язку з неявкою підсудного, який наразі лікується у госпіталі МВС.


Напади тітушок на протестувальників і вбивство В'ячеслава Веремія 18.02.14

На засіданні Шевченківського районного суду м. Києва відбулося дослідження доказів. Досліджували 5 та 6-тий томи справи.
На початку засідання прокурор наголосила на тому, що в оригіналі фото кольорові, а у справі, що надана суддям - чорно-білі, що може дещо спотворити ці докази. Захисник попросив надати кольорові фото на наступне засідання.

Як зазначає спостерігачка, суддя вкрай нерозбірливо і невиразно зачитувала інформацію щодо досліджуваних сторінок справи.
На наступних засіданнях розглядатимуть ще декілька томів та відео.
Наступне засідання призначено на 21.12.19 об 11:00.
19 листопада/ 2019