#СправиМайдану
Щотижневий дайджест №12
Напади тітушок на протестувальників і вбивство В'ячеслава Веремія

5 листопада у Шевченківському районному суді (Дегтярівська 31А) відбулося засідання у кримінальній справі Павла Бялая щодо нападу тітушок на протестувальників і вбивства В'ячеслава Веремія 18.02.2014.
Засідання розпочалося о 14:28 із затримкою у 28 хвилин і тривало до 16:25. Наступні засідання відбудуться 15 листопада о 16:00 і 21 грудня о 11:00.
Колегія суддів у складі Левицької та Циткіч, а також троє присяжних продовжили чинний запобіжний захід у виді утримання під вартою до 3 січня 2020 року.
З боку захисту було заявлено відводи прокурора Малашевич та судді Левицької, які було додано до матеріалів справи, але залишено без розгляду.
На засіданні велася відеотрансляція від телеканалу ZIK, а також були присутні два журналісти інтернет-видання «Insider». Під час засідання виник конфлікт між захистом та суддею Левицькою, коли вона обмежувала час виступу адвокатів захисту.
Розстріл на Інститутській 20.11.2014

Адвокатська дорадча група повідомляє, що встановлення конференц-зв'язку під час засідання Святошинського суду з ізолятором тимчасового утримання було неможливим (на даний момент там утримується Сергій Пашинський, свідок захисту). Незважаючи на заяву головуючого судді Дячука про здійснення ним усіх можливих заходів для проведення допиту свідка, адміністрація ІТТ заявила, нібито у них вийшла з ладу апаратура.
Суддя звернувся до присутніх в залі журналістів та погодив наступну дату допиту Пашинського — 21 листопада о 11:30.
Через загрозу життю свідка Пашинського ДБР вважає неможливим доставлення його до зали суду і і надало дозвіл на його допит у режимі відеоконференції.
За відсутності інших свідків захисту в судовому засіданні, Суд перейшов до дослідження відеодоказів.


Події 01.12.2013 та 18.02.2014, мирна хода

З приводу справи по обвинуваченню Владислава Лукаша, екс-командира харківського "Беркуту" було досліджено відо слідчих експериментів за участю чотирьох потерпілих у Дарницькому районному суді м. Києва.
Відео засідання здебільшого транслювалися без звуку. Потерпілий Олександр Тимошенко вже багаторазово звертав увагу Суду і ДСА на проблему неналежної якості трансляції судових засідань. Суд оголошував технічну перерву, проте відновити аудіосигнал не змогли. Суд звернувся до Державної судової адміністрації м. Києва.

Протидія тітушок протестним акціям

6 листопада Шевченківський районний суд м. Києва продовжив дослідження письмових доказів в судовому засіданні у справі по обвинуваченню Олега Шадрова.

3 листопада/ 2019