Відкритість судових процесів
Всеукраїнська кампанія моніторингу відкритості та доступності судів

Що таке суд для «кожного»?
Чому судовий процес має бути зрозумілим і доступним?
Як оцінити якість надання послуг у судових установах?

Якщо Ви хочете дізнатися більше про роботу суду, отримати знання про стандарти справедливого правосуддя, навчитися самостійно здійснювати громадське спостереження за доступністю та відкритістю судових установ, дистанційного доступу до суду та судовим процесом – запрошуємо взяти участь у нашій кампанії.

Запрошуємо усіх охочих долучатися, проходити навчання та ставати громадськими спостерігачами за дотриманням стандартів відкритості та доступності судів.

Наші цілі
Поширення практики громадського контролю судовою гілкою влади та органами державної влади загалом
Спостереження на засадах безсторонності та відсутності інтересу у результатах судового розгляду, яке проводитимуть звичайні громадяни, дозволить дати характеристику тому, як суспільство загалом оцінює роботу суду.
Ознайомлення з роботою судової гілки влади через участь громадян у спостереженні
Через широке залучення на волонтерських засадах звичайних громадян ОЗОН сприятиме поширенню правової просвіти та формуванню розуміння основ діяльності судової системи.
Покращення ситуації із дотриманням стандартів відкритості та доступності суду в Україні
Кампанія ставить за мету змінити ситуацію з дотриманням стандартів відкритості та доступності судами України шляхом формування та адвокації рекомендацій за підсумками громадського спостереження
Стати частиною OZON
Подайте заявку аби пройти курс навчання разом із найбільш прогресивною спільнотою активних містян.