Відкрито набір волонтерів/-ок
на спостереження за діями поліції під час Маршів Рівності в Києві та Харкові.
Щоб зрозуміти як буде відбуватись захист свободи мирних зібрань різних груп з боку правоохоронців - ми виходимо на незалежне спостереження. Ми віримо, що якісна оцінка неможлива без погляду зі сторони, тому наше спостереження НЕ Є частиною зібраннь (Маршів Рівності) чи контрзібрань. Нашою головною функцією є об'єктивне документування всіх подій, що відбудуться в цей день.
OZON оголошує набір волонтерів/ок на спостереження за діями поліції під час ХарківПрайду 2021, що відбудеться 12 вересня та Маршу Рівності 2021 в Києві - 19 вересня.

➡️ Перед моніторингом ми проведемо для вас спеціальне навчання (11 вересня офлайн в Харкові та 18 вересня офлайн в Києві), де навчимо неупереджено спостерігати та документувати все, що відбувається на мирних зібраннях та аналізувати дії поліції під час них.
Учасники та учасниці, які успішно пройдуть навчання - будуть запрошені на моніторинг 12 вересня в Харкові.
⭕️ Дедлайн заповнення анкети (Харків): 9 вересня 23:59
⭕️ Дедлайн заповнення анкети (Київ): 16 вересня 23:59

У випадку будь-яких додаткових питань звертайтеся на пошту: ozon.monitoring@gmail.com


-----
OZON - це волонтерська спільнота, яка слідкує за діями влади. Координацію діяльності ініціативи здійснює правозахисна організація - Центр громадянських свобод.
На мирних зібраннях ми перевіряємо, як поліція забезпечує право усіх громадян на мирне зібрання. Наші спостерігачі/ки не є учасниками/цями зібрання. Нашою головною функцією є об'єктивне документування всіх подій, що відбуваються.